Mechanik pojazdów gąsienicowych

CountryGermany
Discipline MaintenanceVehicle Maintenance
Reference1124
Work SiteDulmen
Contact NameJustyna Libelt

Job description

M&E Global to wykonawca z branży obronnej świadczący usługi w zakresie złożonego sprzętu wojskowego i samolotów dla wykonawców z Wielkiej Brytanii i USA. Ta oferta pracy to fantastyczna okazja dla mechanika pojazdów gąsienicowych!

Mieszkając w Dulmen w Niemczech, będziesz współpracował z resztą naszych pracowników w amerykańskiej bazie wojskowej.

Wymagane będzie wcześniejsze doświadczenie w konserwacji pojazdów. Na miejscu zapewnione zostanie również dodatkowe szkolenie.

Ta rola to dla Ciebie fantastyczna szansa na dalszy rozwój swoich umiejętności jako mechanik, pracujący w ekscytującym środowisku przy różnorodnych gąsienicowych i kołowych pojazdach wojskowych.

Obowiązki:
  • Diagnostyka awarii, identyfikacja przyczyn oraz korygowanie nieprawidłowości
  • Montaż i demontaż sprzętu zgodnie z instrukcją
  • Sprawdzanie, naprawianie oraz wymiana komponentów, silników, skrzyń biegów i innych podzespołów.
  • Zamawianie oraz identyfikowanie części zgodnie z instrukcją
  • Wykonywanie corocznych serwisów sprzętu
  • Wykonywanie innych przydzielonych obowiązków
Pakiet wdrożeniowy i dodatkowe korzyści:
  • Niezwykle konkurencyjne wynagrodzenie
  • Tygodniowy dodatek finansowy
  • £250 na pokrycie kosztów podróży do Niemiec.
  • Praca w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Urlop wypoczynkowy + święta państwowe
  • Szkolenia mające na celu udoskonalenie Twoich umiejętności
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
To świetna okazja, aby pracować za granicą, kontynuować karierę jako kontraktor lub doświadczyć jej po raz pierwszy.

Oferujemy również kontrakty GmbH z wynagrodzeniem w walucie Euro. Aby uzyskać dowiedzieć się więcej na ten temat, wyślij do nas wiadomość, a my chętnie udzielimy informacji.

Czy znasz kogoś, kto pasowałby do tej roli? Oferujemy nagrodę za polecenie w wysokości 200 GBP za każdą osobę, którą polecisz, a którą my zatrudnimy. Musi to być nieznana nam wcześniej, nowa osoba.  Aby zakwalifikować się, pracownik musi przepracować co najmniej 12 tygodni na kontrakcie.

Upewnij się, że przeczytałeś i zaakceptowałeś naszą politykę prywatności, którą można znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji polityki prywatności, która wyjaśnia, w jaki sposób będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe.

Przesyłając nam swoje CV i szczegóły dotyczące tego ogłoszenia, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas tych danych.

* Pakiet wdrożeniowy różni się w zależności od roli i będzie zależał od aktualnej sytuacji.