Mechanik pojazdów ciężarowych

LocațieGermany
Disciplina MaintenanceVehicle Maintenance
referințe1122
Funcțiile postuluiDulmen
nume de contactJustyna Libelt

Descrierea postului

M&E Global jest wykonawcą z branży obronnej świadczący usługi w zakresie złożonego sprzętu wojskowego i samolotów dla kontrahentów z Wielkiej Brytanii i USA. To fantastyczna okazja, aby dołączyć do naszego zespołu jako Mechanik pojazdów ciężkich.

Mieszkając w Dulmen w Niemczech będziesz współpracować z resztą naszch pracowników w Amerykańskiej bazie wojskowej.

Wymagane będzie wcześniejsze doświadczenie w konserwacji pojazdów cięzkich. Zapewniamy również dodatkowe szkolenie na miejscu.

Ta rola to dla Ciebie fantastyczna szansa na dalszy rozwój umiejętności jako mechanik pojazdów ciężkich, pracujący nad różnorodnym sprzętem wojskowym w ekscytującym środowisku militarnym.

Zadania i obowiązki:
  • Obsługa, konserwacja i naprawy ciężkiego sprzętu budowlanego takiego jak: sprężarki, pompy, wciągniki, łopaty, ciężarówki, traktory, buldożery, ładowarki czołowe, zgarniarki, zgarniarki, wozy strażackie itd,
  • Czynności związane z konserwacją ciężkiego sprzętu, m.in. instalacja, naprawa, diagnostyka i konserwacja,
  • Obsługa sprzętu do utrzymania dróg i pasów przeciwpożarowych poprzez kopanie, przenoszenie i wyrównywanie ziemi,
  • Montaż i demontaż silników i zespołów mechanicznych w celu sprawdzenia części przy użyciu sprzętu testowego, urządzeń kalibracyjnych, mierników, itp.
  • Naprawa i remonty mobilnych urządzeń mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Naprawa klimatyzacji
  • Kalibracja wskaźników monitorowania obciążenia, w celu zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego podnoszenia,
  • Regeneracja cylindrów hydraulicznych, zaworów, planetarnych zespołów napędowych, zawieszenia, sprężyn, tulei i sworzni.
  • Wymiana uszczelek i łożysk, osi hamulcowych
  • Pełnienie roli osoby kontaktowej w sprawach związanych z konserwacją pod nieobecność kierownika lub brygadzisty
Pakiet korzyści:
  • Niezwykle konkurencyjna stawka,
  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu,
  • Urlop + niemieckie święta państwowe
  • Szkolenia mające na celu poszerzenia umiejętności
Czy znasz kogoś, kto pasowałby do tej roli? Oferujemy nagrodę za polecenie w wysokości 200 GBP za każdą osobę, którą polecisz, a którą my zatrudnimy. Musi to być nieznana nam wcześniej, nowa osoba.  Aby zakwalifikować się, pracownik musi przepracować co najmniej 12 tygodni na kontrakcie.

Upewnij się, że przeczytałeś i zaakceptowałeś naszą politykę prywatności, którą można znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji polityki prywatności, która wyjaśnia, w jaki sposób będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe.

Przesyłając nam swoje CV i szczegóły dotyczące tego ogłoszenia, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas tych danych.

* Pakiet wdrożeniowy różni się w zależności od roli i będzie zależał od aktualnej sytuacji.